Home Page Image
 
 
 

 O NAS

Firma Usługi Transportowe Piotr Golański istnieje na rynku od 2001 roku i jest prężnie rozwijającą się jednostką świadczącą usługi transportowe i spedycyjne zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

            W pierwszych latach działalności obsługiwaliśmy głównie zakłady mięsne, transportując ich produkty na terenie kraju. Z czasem, wraz z dynamicznym powiększaniem taboru oraz efektywnym rozwojem działu spedycji, rozpoczęliśmy świadczenie usług na terenie całej Europy. Dziś z naszej oferty korzystają największe zakłady mięsne w kraju i większości krajów Unii Europejskiej.

            Z racji posiadanego różnorodnego taboru świadczymy usługi przewozu towarów najróżniejszego typu, w zależności od oczekiwań i potrzeb naszych klientów, jednakże największe doświadczenie posiadamy w zakresie chłodniczych przewozów hakowych i paletowych, głównie mięsa i wszelkiego rodzaju produktów pochodzenia spożywczego.

            Mając na uwadze rosnące potrzeby naszych klientów stawiamy na ciągły rozwój i sukcesywnie powiększany naszą flotę. Ponadto posiadamy stałe grono zaufanych przewoźników, dzięki czemu każdego dnia jesteśmy w stanie zaoferować około 40 chłodni hakowych i paletowych w całej Europie, gotowych podjąć się przewozu Państwa ładunku w dowolne miejsce w całej Europie.

            W ciągu ośmiu lat działalności nasza kadra zdobyła doświadczenie zawodowe, pozwalające na rzetelne i profesjonalne sprostanie Państwa życzeniom w zakresie usług transportu krajowego i międzynarodowego.